Çağrı Merkezi İçin Sesi Yazıya Çevirme

Çağrı Merkezinde ses kayıtlarınızı yapay zeka uygulaması ile dakikalar içinde yazıya çevirin. Sesi yazıya çevirmek hiç bu kadar kolay olmadı

Hemen Deneyin.
sesi yazıya çevirme

Çağrı merkezi için sesi yazıya çevirme teknolojisi, call center nitelikli işletme sahipleri için krize çözüm sunucu olarak önemlidir. Teknolojinin temel amacı, sözel olarak konuşulan açıklamaları gerçek zamanlı olarak metin olarak dönüştürmektir. Yönetim, operatörler ve call center kullanıcıları için çevirme teknolojisinin işlerini kolaylaştırdığı ve kaliteli hizmet sunmaya yardımcı olduğu sonuçlarını izlemektir.

Çağrı merkezi için sesi yazıya çevirme teknolojisinin sunduğu özellikler işlerde verimliliğini arttırır. Hızlı bir şekilde müşteri taleplerini ve isteklerini gerçek zamanlı olarak metne dönüştürürken, temel aksanları, cümleleri, kelime benzerliklerini ve diyalekt uyumunu tespit ederek çeviriyi kumanda eder. Bu anlamda, call center işlerinin gizlilik ve onaylanmış protocollere uygunluk sağlamasına yardımcı olur. Ayrıca, çağrı merkezlerinin veri ve ses kayıtlarını arşivlemek için de kullanılabilir.

Kalabalık çağrı merkezleri için artık uzun mesai saatleri, yoğun trafik ve yüksek düşme oranları olan sesleri yazıya dönüştürme, sistem saglayıcıları tarafından eklenen (AI) yapay zeka özellikleri ile beraber çözülebilir. Çağrı merkezi operatörleri ve insan kaynakları işlerine odaklanarak çağrı görevlerinin yükünün ortadan kaldırılmasına, müşteri memnuniyetini artırma, iş emirlerinin gerçek zamanlı verimliliğini arttırma ve zamandan tasarruf etme gibi faydaları vardır.